Co produkujemy?

Cegła Poroterm

Płyty Jomba

Kręgi i pokrywy

Ogrodzenia betonowe

Nadproża typu L

Stropy Teriva

Pustaki ścienne

Bloczki fundamentowe

Cegła Poroterm od producenta z woj. Łódzkiego

Firma Produkcyjna Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski oferuje pełną gamę produktów służących do budowy bezpiecznego i ciepłego domu. Jednym z wiodących elementów jest tutaj cegła Poroterm, której zastosowanie gwarantuje świetną izolację termiczną oraz skuteczną ochronę przed hałasem. Cechuje je także wyjątkowa trwałość i wytrzymałość, a co jest niezwykle istotne są one odporne na działanie wysokich i niskich temperatur oraz ogniotrwałe.

Cegła Poroterm jest wykorzystywana do budowy różnego rodzaju ścian, a szeroki asortyment daje możliwość wybrania optymalnego i dopasowanego do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Nasi doradcy służą profesjonalną pomocą podczas podejmowania decyzji zakupowej.

coprodukujemy_03

Produkcja

Firma Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski prezentuje szeroką propozycję materiałów budowlanych. Dbamy o to, aby oferowany przez nas towar charakteryzował się najwyższą jakością, trwałością i odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Wykorzystujemy komponenty od sprawdzonych dostawców, a w procesie produkcyjnym wykorzystujemy najnowsze technologie zgodne z wymogami prawa budowlanego.

Proponujemy między innymi: