Co produkujemy?

Cegła Poroterm

Płyty Jomba

Kręgi i pokrywy

Ogrodzenia betonowe

Nadproża typu L

Stropy Teriva

Pustaki ścienne

Bloczki fundamentowe

Kręgi i pokrywy betonowe od producenta z woj. Łódzkiego

W szerokim asortymencie firmy Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski znajdują się także wyprodukowane w naszym zakładzie pokrywy i kręgi betonowe, które znajdują zastosowanie podczas budowy studni.

Kręgi betonowe stanowią główną konstrukcję studni, zarówno do czerpania wody, tworzenia szamb, jak też używane są do studni kanalizacyjnych. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie i bardzo łatwe w zastosowaniu. Proponowane przez nas kręgi betonowe posiadają różne rozmiary – średnice. Mogą być również wyposażone w odpowiednie stopnie, które będą umożliwiały schodzenie w głąb studni.

Pokrywy betonowe służą do zamykania studni, które powstały z kręgów betonowych, rur studziennych, czy też stożków redukcyjnych. Pokrywa pełna, denna, może służyć jako podstawa studni. Ważne jest, aby pokrywa była dostosowana do kręgu, a przede wszystkim musi być o rozmiar większa, niż promień kręgu.

 

 

coprodukujemy_03

Produkcja

Firma Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski prezentuje szeroką propozycję materiałów budowlanych. Dbamy o to, aby oferowany przez nas towar charakteryzował się najwyższą jakością, trwałością i odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Wykorzystujemy komponenty od sprawdzonych dostawców, a w procesie produkcyjnym wykorzystujemy najnowsze technologie zgodne z wymogami prawa budowlanego.

Proponujemy między innymi: