Co produkujemy?

Cegła Poroterm

Płyty Jomba

Kręgi i pokrywy

Ogrodzenia betonowe

Nadproża typu L

Stropy Teriva

Pustaki ścienne

Bloczki fundamentowe

Nadproża typu L od producenta z woj.Łódzkiego

Firma Produkcyjna Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski oferuje bardzo dobrej jakości nadproża typu L. Jest to konstrukcja belki wytwarzana z żelbetonu, która przybiera kształt litery L. Jej zadaniem jest stworzenie nadproży, które znajdą się nad otworami okiennymi i drzwiowymi wykonanymi w murach zarówno zewnętrznych osłonowych i nośnych, jak i wewnętrznych.

W naszej ofercie znajdują się nadproża, różnej długości, wysokości oraz szerokości ościeży. Przyjmujemy także zlecenia pod indywidualne zamówienia naszych klientów.  Realizujemy najbardziej nietypowe projekty, zapewniając trwałość konstrukcji i łatwość montażu.

 

coprodukujemy_03

Produkcja

Firma Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski prezentuje szeroką propozycję materiałów budowlanych. Dbamy o to, aby oferowany przez nas towar charakteryzował się najwyższą jakością, trwałością i odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Wykorzystujemy komponenty od sprawdzonych dostawców, a w procesie produkcyjnym wykorzystujemy najnowsze technologie zgodne z wymogami prawa budowlanego.

Proponujemy między innymi: