O Betoniarnia

Produkcja materiałów budowlanych i wynajem maszyn w woj.łódzkim

Firma Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski to uznany w branży budowlanej producent bloczków fundamentowych, pustaków, stropów teriva, kształtek wieńcowych, nadproży typu L, pustaków, płyt drogowych Jomba oraz różnego rodzaju ogrodzeń betonowych. Świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego oraz realizujemy zlecenia na wykonanie wszelkiego typu prac budowlanych.

Współpracujemy z wieloma hurtowniami, składami budowlanymi oraz firmami deweloperskimi i głównymi wykonawcami projektów budowlanych. Oferujemy wysokiej jakości produkty gwarantując trwałość.  Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz zatrudniamy doświadczonych operatorów maszyn budowlanych.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór materiałów budowlanych, cementu, ceramiki budowlanej oraz prowadzimy sprzedaż kominków wentylacyjnych. Zapewniamy terminowy i bezpieczny transport w miejsce wskazane przez klienta. Dbamy o najwyższą jakość obsługi, jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie kontrahentów.

Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży sprawia, że jesteśmy ekspertem w naszej dziedzinie i służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie oferowanego asortymentu i świadczonych usług. Szukamy optymalnych rozwiązań, które będą odpowiedzią na potrzeby klienta.

Zapraszamy do współpracy klientów z Sieradza, Kalisza, Łodzi i okolic.

Materiały budowlane z certyfikatem

Firma Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski na wszystkie oferowane produkty posiada wymagane certyfikaty, które świadczą o dopuszczeniu do obrotu oraz powszechnego używania w budownictwie.

Wytwarzamy bloczki fundamentowe, pustaki ścienne, cegłę poro term, a także płyty drogowe Jomba. Dodatkowo tworzymy wyjątkowe ogrodzenia betonowe, będące ozdobą każdej posesji. Znajdziesz u nas także kręgi i pokrywy stosowane przy budowie studni, stropy Teriva oraz nadproża typu L.

W procesie produkcyjnym przykładamy ogromną wagę do jakości komponentów z jakich powstają nasze wyroby. Zaopatrujemy się wyłącznie u sprawdzonych i kompetentnych dostawców, z którymi współpracujemy od lat, dlatego gwarantujemy najwyższą trwałość i solidność artykułów jakie posiadamy w naszym asortymencie.