Co produkujemy?

Cegła Poroterm

Płyty Jomba

Kręgi i pokrywy

Ogrodzenia betonowe

Nadproża typu L

Stropy Teriva

Pustaki ścienne

Bloczki fundamentowe

Płyty Jomba od producenta z Łódzkiego

Firma Produkcyjna Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski wytwarza w swoim zakładzie wysokiej klasy płyty Jomba. Płyty drogowe znajdują zastosowanie podczas budowy i utwardzania dróg, parkingów, placów i skwerów. Często wykładane są nimi drogi dojazdowe do placu budowy, podjazdów, czy dróg osiedlowych.  Używane są także do wzmacniania osuwisk i skarp. W naszej ofercie znajdują się płyty wielootworowe zbrojone lub też bez zbrojenia. Specjalna technologia produkcji sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych.

Warto podkreślić, że płyty Jomba mogą być układane ręcznie, gdyż materiał z którego są wykonane charakteryzuje się dużą lekkością. Z kolei wielkość otworów w płytach umożliwiają dobre osadzenia na podłożu i nie sprawiają dyskomfortu podczas poruszania się po nich.

coprodukujemy_03

Produkcja

Firma Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski prezentuje szeroką propozycję materiałów budowlanych. Dbamy o to, aby oferowany przez nas towar charakteryzował się najwyższą jakością, trwałością i odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Wykorzystujemy komponenty od sprawdzonych dostawców, a w procesie produkcyjnym wykorzystujemy najnowsze technologie zgodne z wymogami prawa budowlanego.

Proponujemy między innymi: