Jakie usługi oferujemy??

Usługi transportu materiałów

Usługi koparką kołową

Usługi koparko- ładowarką

Usługi maszynami budowlanymi

Usługi koparką kołową od producenta z woj.łódzkiego

Firma Betoniarstwo Usługi Transportowe działa w branży budowlanej od wielu lat i oferuje szerokie spektrum produktów i usług. Oprócz tego, że jesteśmy czołowym na rynku łódzkim producentem solidnych materiałów budowlanych, nieustannie poszerzamy naszą ofertę, aby jeszcze pełniej zaspokajać potrzeby naszych kontrahentów. W zakres naszych usług wchodzi w związku z tym wykonywanie różnorodnych robót, podczas których sprawdza się koparka kołowa.

Koparki kołowe:

 

 

uslugi_03

Wynajem maszyn budowlanych

Działalność firmy Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski to także wynajem profesjonalnych maszyn budowlanych. Posiadamy koparo-ładowarki oraz koparki kołowe, które sprawdzą się nawet w trudnym terenie. Zapewniamy terminowy transport maszyn w dowolne miejsce, wskazane przez zamawiającego. Jesteśmy niezwykle elastyczni i otwarci na wszystkie sugestie naszych kontrahentów. W razie potrzeby oferujemy usługi doświadczonego operatora koparki kołowej oraz koparko-ładowarki. Zapewniamy profesjonalną obsługę i rzetelne wykonanie powierzonych prac.

Należy podkreślić, że sprzęt, który oddajemy do dyspozycji klienta zapewnia efektywną i ergonomiczną pracę, a także bezpieczeństwo użytkowania. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

Warto dodać, że firma Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski jesteśmy producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów i artykułów budowlanych. Jesteśmy gotowi nawiązać współpracę na zasadzie wynajmu krótko i długoterminowego zarówno z firmami, jak i z osobami prywatnymi z Sieradza, Kalisza Łodzi i okolic.

W zależności od potrzeb proponujemy wynajem krótko i długoterminowy, a oferta i warunki będą indywidualnie dostosowywane do klienta. Nasza wiedza i doświadczenie umożliwia też fachowe doradztwo i w kwestii wyboru optymalnego rozwiązania.