Jakie usługi oferujemy??

Usługi transportu materiałów

Usługi koparką kołową

Usługi koparko- ładowarką

Usługi maszynami budowlanymi

Usługi maszynami budowlanymi od producenta z woj. Łódzkiego

Firma Betoniarstwo Usługi Transportowe zapewnia kompleksową pomoc w zakresie usług budowlanych. Nasze ogromne doświadczenie i wyspecjalizowana wiedza techniczna sprawia, że jesteśmy rzetelnym partnerem. Obok tego, że jesteśmy producentem wysokiej klasy materiałów budowlanych, dysponujemy profesjonalnym sprzętem i maszynami budowlanymi.

Zatrudniamy wykwalifikowanych operatorów maszyn budowlanych, którzy sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach i podejmą każde wyzwanie. Proponujemy usługi koparką kołową i koparko-ładowarką. Zapewniamy rzetelność i terminowość wykonywanych prac. Zapraszamy do współpracy klientów z Łodzi i okolic.

 

 

uslugi_03

Wynajem maszyn budowlanych

Działalność firmy Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski to także wynajem profesjonalnych maszyn budowlanych. Posiadamy koparo-ładowarki oraz koparki kołowe, które sprawdzą się nawet w trudnym terenie. Zapewniamy terminowy transport maszyn w dowolne miejsce, wskazane przez zamawiającego. Jesteśmy niezwykle elastyczni i otwarci na wszystkie sugestie naszych kontrahentów. W razie potrzeby oferujemy usługi doświadczonego operatora koparki kołowej oraz koparko-ładowarki. Zapewniamy profesjonalną obsługę i rzetelne wykonanie powierzonych prac.

Należy podkreślić, że sprzęt, który oddajemy do dyspozycji klienta zapewnia efektywną i ergonomiczną pracę, a także bezpieczeństwo użytkowania. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

Warto dodać, że firma Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski jesteśmy producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów i artykułów budowlanych. Jesteśmy gotowi nawiązać współpracę na zasadzie wynajmu krótko i długoterminowego zarówno z firmami, jak i z osobami prywatnymi z Sieradza, Kalisza Łodzi i okolic.

W zależności od potrzeb proponujemy wynajem krótko i długoterminowy, a oferta i warunki będą indywidualnie dostosowywane do klienta. Nasza wiedza i doświadczenie umożliwia też fachowe doradztwo i w kwestii wyboru optymalnego rozwiązania.