Jakie usługi oferujemy??

Usługi transportu materiałów

Usługi koparką kołową

Usługi koparko- ładowarką

Usługi maszynami budowlanymi

Usługi transportu materiałów od producenta z woj.Łódzkiego

Firma Betoniarstwo Usługi Transportowe to renomowany producent wykorzystywanych w branży budowlanej materiałów. Dbamy o to, aby poziom obsługi klienta prezentował najwyższy poziom, w związku z tym stale wsłuchujemy się potrzeby naszych kontrahentów i dbamy o to, aby w pełni zrealizować ich oczekiwania.

Rozszerzając naszą ofertę o usługi transportowe poczyniliśmy niezbędne inwestycje na poczet wyspecjalizowanych środków transportu, które zapewnią bezpieczną i terminową realizację zlecenia. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców i operatorów maszyn budowlanych.

W zakres oferowanych przez firmę usług transportowych wchodzą między innymi:

 

 

uslugi_03

Wynajem maszyn budowlanych

Działalność firmy Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski to także wynajem profesjonalnych maszyn budowlanych. Posiadamy koparo-ładowarki oraz koparki kołowe, które sprawdzą się nawet w trudnym terenie. Zapewniamy terminowy transport maszyn w dowolne miejsce, wskazane przez zamawiającego. Jesteśmy niezwykle elastyczni i otwarci na wszystkie sugestie naszych kontrahentów. W razie potrzeby oferujemy usługi doświadczonego operatora koparki kołowej oraz koparko-ładowarki. Zapewniamy profesjonalną obsługę i rzetelne wykonanie powierzonych prac.

Należy podkreślić, że sprzęt, który oddajemy do dyspozycji klienta zapewnia efektywną i ergonomiczną pracę, a także bezpieczeństwo użytkowania. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

Warto dodać, że firma Betoniarstwo Usługi Transportowe Tadeusz Świniarski jesteśmy producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów i artykułów budowlanych. Jesteśmy gotowi nawiązać współpracę na zasadzie wynajmu krótko i długoterminowego zarówno z firmami, jak i z osobami prywatnymi z Sieradza, Kalisza Łodzi i okolic.

W zależności od potrzeb proponujemy wynajem krótko i długoterminowy, a oferta i warunki będą indywidualnie dostosowywane do klienta. Nasza wiedza i doświadczenie umożliwia też fachowe doradztwo i w kwestii wyboru optymalnego rozwiązania.